​Kde můžete sledovat zpravodajství z YOG 2016

Nemusíte být přímo na sportovištích v Lillehammeru, abyste zažili atmosféru Olympijských her mládeže YOG 2016. Výkony sportovců i doprovodný program přenáší hned několik médií.

Česká televize vysílá každý den hodinový sestřih nejdůležitějších událostí na ČT Sport i na stránkách www.ceskatelevize.cz, doplněný o aktuální rozhovory s českými sportovci z Lillehammeru. Zevrubné zpravodajství pak přináší web http://lillehammer.olympic.cz nebo facebookové stránky, twitter a instagram Českého olympijského týmu. Najde nás i na snapchatu pod jménem olympijskytym.
Organizátoři ve velkém sázejí na sociální sítě. Na youtubové adrese https://www.youtube.com/Olympics mohou uživatelé shlédnout například celý páteční zahajovací ceremoniál a v dalších dnech několikahodinové živé přenosy z vybraných sportovišť. Video z Lillehammeru najdete také na stránkách organizačního výboru YOG 2016 https://www.youtube.com/user/lillehammer2016.
Veškerý výsledkový servis a další informace pak zájemci najdou na oficiálních stránkách http://www.lillehammer2016.com/, především pak na twitteru #lillehammer2016 nebo # iLoveYOG.

Z hokejových zápasů naší dívčí reprezentace bude textové onlajny přenášet stránka www.onlajny.com, reportáže a rozhovory pak www.hokej.cz. nejaktuálnější zprávy pak na twitteru @zenskyhokej.

video / foto dne

pic02

Flash news

České hokejistky získaly stříbrné medaile

Hokejistky získaly v posledním dnu olympijských her pro českou výpravu stříbrné medaile. Ve finále nestačily na Švédky poměrem 1:3. Jedinou trefu našeho celku obstarala Laura Lerchová.

Češi mají druhou stříbrnou medaili

Čeští krasobruslaři Martin Bidař a Anna Dušková společně se závodníky z Francouzska, jedním z Ukrajiny a krasobruslařkou z Lotyšska vybojovali v disciplíně smíšených NOC týmů - dvojic stříbrnou medaili.

Social hub

@olympijskytym

RT @Olympics: A very Happy Birthday to Rio 2016 medallist @Petra_Kvitova! #StrongerTogether @ITFTennis @olympijskytym t.co/wtt1

@olympijskytym

‍♂️ Hned čtyři čeští bikeři aktuálně figurují ve světové elitní desítce řebříčku Mezinárodní cyklistické unie. V pořadí států pak českým ženám i mužům náleží umístění v elitní světové pětce. t.co/2LUUBMop14

@olympijskytym

Nahlédněte do zákulisí nejlepších týmů či pronikněte do hlavy legendy, jakou je basketbalista Michael Jordan. t.co/VPb2eqIpP9