Sportovní dvojice Dušková-Bidař po prvním dnu na čele!

Skvěle rozjetou soutěž má česká krasobruslařská sportovní dvojice Anna Dušková – Martin Bidař. Po krátkém programu jsou na prvním místě se ziskem 61,82 bodů, což do volných jízd znamená náskok 1,02 bodu před ruskou dvojicí Borisovová – Sopot.

„Zajeli na 99% svých možností a doufám, že dokážeme udržet koncentraci i na volné jízdy,“ uvedla viditelně spokojená trenérka Eva Horklová.

Dušková a Bidař nastupovali na led Olympia Amphiteatre v Hamaru jako předposlední z 10 dvojic a svou jízdu zajeli bez jediné chyby. Diváci je odměnili nejen potleskem, ale i několika plyšáky, kteří přistáli na ploše.

„Snad jsme se divákům líbili, myslím, že jsme plyšáků dostali nejvíc ze všech,“ říkala s úsměvem Anna Dušková, která s Martinem Bidařem trénuje už několik let. „Potvrdilo se, že největšími soupeři jsou ruské dvojice, dopředu ale můžou jít i Kanaďani na 4. místě,“ dodla Bidař.

Volné jízdy se pojedou v pondělí 15.2. od 12. hodin.

video / foto dne

pic02

Flash news

České hokejistky získaly stříbrné medaile

Hokejistky získaly v posledním dnu olympijských her pro českou výpravu stříbrné medaile. Ve finále nestačily na Švédky poměrem 1:3. Jedinou trefu našeho celku obstarala Laura Lerchová.

Češi mají druhou stříbrnou medaili

Čeští krasobruslaři Martin Bidař a Anna Dušková společně se závodníky z Francouzska, jedním z Ukrajiny a krasobruslařkou z Lotyšska vybojovali v disciplíně smíšených NOC týmů - dvojic stříbrnou medaili.

Social hub

pic04

olympijskytym

Párová čtyřka, tam se teď usídlila olympijská šampionka Mirka Topinková. A tento víkend znovu nastoupila ve Světovém poháru. Jaké to je trénovat s devítiměsíční dcerou? A proč se nevrátila na skifu? czechteam.info…

pic04

olympijskytym

Paráda, zlato je doma! Veslaři Lukáš Helešic s Kubou Podrazilem vyhráli poprvé v kariéře závod Světového poháru Sledujte je, borci jsou totiž naší nadějí pro olympiádu v Tokiu Czech pair Lukáš Helešic & Jakub Podrazil facebook.com…

pic04

olympijskytym

Výzvy, emoce, odhodlání jít si za snem! #czechteam je připravený rvát se o medaile! Těšte se, olympijský rok 2018 právě začíná! facebook.com…