Sportovní dvojice Dušková-Bidař po prvním dnu na čele!

Skvěle rozjetou soutěž má česká krasobruslařská sportovní dvojice Anna Dušková – Martin Bidař. Po krátkém programu jsou na prvním místě se ziskem 61,82 bodů, což do volných jízd znamená náskok 1,02 bodu před ruskou dvojicí Borisovová – Sopot.

„Zajeli na 99% svých možností a doufám, že dokážeme udržet koncentraci i na volné jízdy,“ uvedla viditelně spokojená trenérka Eva Horklová.

Dušková a Bidař nastupovali na led Olympia Amphiteatre v Hamaru jako předposlední z 10 dvojic a svou jízdu zajeli bez jediné chyby. Diváci je odměnili nejen potleskem, ale i několika plyšáky, kteří přistáli na ploše.

„Snad jsme se divákům líbili, myslím, že jsme plyšáků dostali nejvíc ze všech,“ říkala s úsměvem Anna Dušková, která s Martinem Bidařem trénuje už několik let. „Potvrdilo se, že největšími soupeři jsou ruské dvojice, dopředu ale můžou jít i Kanaďani na 4. místě,“ dodla Bidař.

Volné jízdy se pojedou v pondělí 15.2. od 12. hodin.

video / foto dne

pic02

Flash news

České hokejistky získaly stříbrné medaile

Hokejistky získaly v posledním dnu olympijských her pro českou výpravu stříbrné medaile. Ve finále nestačily na Švédky poměrem 1:3. Jedinou trefu našeho celku obstarala Laura Lerchová.

Češi mají druhou stříbrnou medaili

Čeští krasobruslaři Martin Bidař a Anna Dušková společně se závodníky z Francouzska, jedním z Ukrajiny a krasobruslařkou z Lotyšska vybojovali v disciplíně smíšených NOC týmů - dvojic stříbrnou medaili.

Social hub

@olympijskytym

Olympijský oheň, který byl letos na jaře zapálen pro hry v Tokiu, ještě před oficiální štafetou s pochodní absolvuje turné po Japonsku. Od 7. listopadu bude postupně vystaven v 73 městech a obcích, kudy trasa štafety nepovede. Více se dozvíte ZDE t.co/IHM4BCxQBy t.co/reADLTNcYF

@olympijskytym

️ "Ve chvíli, kdy si stoupnete na prkno, jste jen vy a skate. Vypínám si i telefon, aby mě to nevrátilo zpátky do reality." @MaximHabanec nechce, aby ho během jízdy něco rozhodilo. t.co/FeXF561WcD

@olympijskytym

Cvičte s trojskokankou Šárkou Kašpárkovou. Bronzová olympijská medailistka vám ukáže, jak správně provádět sedy lehy. Za 2 minuty jich zvládla 78. Překonáte ji? t.co/nkqdasWFui t.co/OHSOMgDucs