Finále hokejového turnaje Česko - Švédsko bude v přímém přenosu

Finálové utkání dívčího hokejového turnaje II. Zimních Olympijských her mládeže YOG 2016 v Lillehammeru mezi Českem a Švédskem budou fanoušci moci shlédnout v přímém přenosu. Hraje se v neděli 21.2. od 11:00.

Organizátoři budou zápas přenášet na svém youtubovém kanále na této adrese: https://goo.gl/Gawh3G.

Textový on-line přenos pak bude přímo z haly pořizovat česká stránka www.onlajny.cz.

Na youtubovém kanále organizátoru mohou zájemci najít i sestřihy všech hokejových zápasů, včetně semifinále ČR - Švýcarsko (například zde: https://goo.gl/rLguXQ)

video / foto dne

pic02

Flash news

České hokejistky získaly stříbrné medaile

Hokejistky získaly v posledním dnu olympijských her pro českou výpravu stříbrné medaile. Ve finále nestačily na Švédky poměrem 1:3. Jedinou trefu našeho celku obstarala Laura Lerchová.

Češi mají druhou stříbrnou medaili

Čeští krasobruslaři Martin Bidař a Anna Dušková společně se závodníky z Francouzska, jedním z Ukrajiny a krasobruslařkou z Lotyšska vybojovali v disciplíně smíšených NOC týmů - dvojic stříbrnou medaili.

Social hub

@olympijskytym

Dvojice Lucie Hradecká/Jekatěrina Makarovová prolétla prvním kolem #AusOpen za 57 minut 6:3, 6:3

@olympijskytym

Deblové jedničky @B_Krejcikova & @K_Siniakova postupují na #AusOpen po úvodní výhře 2:0 na sety. Dál jde i Květa Peschkeová s Američankou Melicharovou ✌️ t.co/yqNSYLk64G

@olympijskytym

.@tomasberdych je zatím na #AusOpen stoprocentní! Bez ztráty setu porazil i Nizozemce Haaseho a je ve třetím kole t.co/CVKl1T86Gn

@olympijskytym

Bojovnice @VondrousovaM  i s bolestmi kolene hrála s Chorvatkou Martičovou vyrovnaně, podlehla ale 4:6, 5:7 a #AusOpen pro ni končí.